Jitka Skočková - Modrá laguna

Akryl na plátně, 50x70 cm. Nesignováno. Vročeno 2020. Nerámováno.

Pozn.: Obraz pochází z cyklu Island. Dílo pochází přímo z ateliéru autorky.

o autorovi: 1977
Narodila se ve Valašském Meziříčí. Nejprve vystudovala obor propagační grafika na SUPŠ v Uherském Hradišti a poté pokračovala na Fakultě výtvarných umění při VUT v Brně v ateliéru malby u prof. Jiřího Načeradského. Pestrost jejích obrazů dává její tvorbě osobitost a nezaměnitelný charakter. Nacházíme zde věci reálné hravě se prolínající s fikcí, témata běžného dne i autorčinu reflexi niterních myšlenek. Autorka uspořádala řadu samostatných výstav a zúčastnila se bezpočtu výstav společných. Žije a tvoří ve Valašském Meziříčí. Její díla se na aukčním trhu s uměním dosud nevyskytla.

Jitka Skočková
74584. Modrá laguna
Dražba ukončena:31.03.2022 23:25:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč