Jitka Židlická - Kytice ve váze

Olej na kartonu, 58x48 cm. Signováno vpravo dole Jitka Židlická. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1890-?
Pražská malířka. Vystavovala se Spolkem výtvarných umělkyň, byla členkou ČFVU.

303517. Kytice ve váze
Dražba ukončena:07.02.2020 20:36:52
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 800 Kč