Olej na kartonu, 58x48 cm. Signováno vpravo dole Jitka Židlická. Nerámováno.
Stav: Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1890-? Pražská malířka. Vystavovala se Spolkem výtvarných umělkyň, byla členkou ČFVU.