Český malíř 1. pol. 20. stol. - Stojící dívčí akt

Olej na kartonu, 33x24 cm, nesignováno, vzadu Jizerský.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
3239. Stojící dívčí akt
Dražba ukončena:25.11.2015 22:05:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč