Jižní Amerika - Torzo tkaniny

Tkanina, 46x18 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Provenience pravděpodobně Peru. Sklo prasklé.

Jižní Amerika
49865. Torzo tkaniny
Dražba ukončena:07.10.2020 20:41:01
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč