O.M. Brož - Krajina jihočeská

Akvarel, 50x70 cm, rám, zaskleno, nesignováno.

Pozn.: Vzadu štítek ČFVÚ se jménem autora a názvem díla.

808. Krajina jihočeská
Dražba ukončena:27.11.2013 19:50:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 27.11.2013 19:50:28 221
500 Kč 27.11.2013 18:39:34 58