Joachym Beruschka - Zimní řeka

Akryl na plátně, 85x70 cm. Signováno vpravo dole Joachym Beruschka 19. Rámováno.

o autorovi: vlastním jménem Jan Martínek, nar. 1973 v Praze, kde vystudoval Grafickou školu, obor grafická úprava tiskovin. V letech 1991 – 1995 pobýval ve Velké Británii. Zde studoval na Newcastle College a londýnské Byam Shaw School of Art, obor volná grafika.

Po návratu do Prahy vystřídal různá zaměstnání, delší dobu pak pracoval v grafickém studiu Frame na Barrandově a jako grafik a ilustrátor vytvořil řadu prací pro Nakladatelství Jalna, Český rozhlas, vydavatelství Springermedia, nakladatelství Panton a další soukromé společnosti a nadace (loga, ilustrace, plakáty, knižní obaly apod.). Po celou dobu se věnoval vlastní tvorbě. Navštívil Thajsko, Laos a Srí Lanku, odkud čerpal náměty pro své tropické obrazy.

Od roku 1986 je členem Klubu literárních géniů (KLG) a od roku 1994 kytaristou hudební skupiny Munka Sostali.

V současné době žije v Hostivici u Prahy.

111540. Zimní řeka
Dražba ukončena:29.02.2024 20:49:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč