Johann Gottfried Steffan - Romantická krajina

Mědirytina, 52x74 cm. Signováno vpravo dole J.G. Steffan 1871. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

Johann Gottfried Steffan
61172. Romantická krajina
Dražba ukončena:14.07.2021 19:28:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč