Johann Joachim Kändler  - Dudák

Nejdelší strana: 15 cm

Porcelán, výška 15 cm. Značeno.

Pozn.: Poškozeno. Dříve opravováno.

Johann Joachim Kändler
153787. Dudák
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč