Johann Schroll - Dvě koroptve

Kombinovaná technika, 56x45 cm. Signováno vlevo dole Joh. Schroll. Brünn. 1901. Rám, sklo.

Pozn.: Plastický obraz s půlvycpávkami ptáků. Rám mírně poškozen.

Johann Schroll
301383. Dvě koroptve
Dražba ukončena:11.10.2019 20:07:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč