J.  Svoboda - Povoz v podzimním lese

Olej na plátně, 67x97 cm, signováno vpravo dole J. Svoboda, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

2215. Povoz v podzimním lese
Dražba ukončena:27.05.2015 19:23:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč