Josef Barták - Strom u rybníka

Olej na plátně, 32 x 48 cm, rámováno v dekorativním původním rámu, signováno vlevo dole.

1404. Strom u rybníka
Dražba ukončena:24.09.2014 21:13:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč