Olej na kartonu. 50x66 cm. Signováno vpravo dole J.Bíno. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1881, Kouřim
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč