Josef Bíno - Břízy na kopci

Olej na plátně, 32x38 cm. Signováno vpravo dole J. Bíno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881, Kouřim

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

35531. Břízy na kopci
Dražba ukončena:26.09.2019 23:08:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč