Josef Bíno - Kopcovitá krajina

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole J. Bíno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881, Kouřim

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

32285. Kopcovitá krajina
Dražba ukončena:29.05.2019 18:47:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 800 Kč