Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole J. Bíno. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1881, Kouřim
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč