Olej na plátně, 35x50 cm, signováno vlev odole J. Bíno, rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1881, Kouřim
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč