Josef Bíno - V horách

Olej na plátně, 35x50 cm, signováno vlev odole J. Bíno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881, Kouřim

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

17385. V horách
Dražba ukončena:28.03.2018 22:28:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč