Josef Bureš - Paseka na Liberecku

Olej na lepence, 25x35 cm. Signováno vpravo dole J. Bureš 1954. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 – 1969

36834. Paseka na Liberecku
Dražba ukončena:31.10.2019 21:59:00
Vyvolávací cena:700 Kč
nebylo vydraženo