Josef Dmych

532. Trosky v Českém ráji při západu slunce

popis: Olej na kartonu, 21 x 17 cm, rám, zaskleno, nesignováno.

Pozn.: vzadu přípis s autorským názvem, jménem autora a datováním(1901). Jedna vlasová prasklina v malbě.

dražba ukončena: 25.09.2013 20:36:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 05.09.2013 0:53:33 19