Josef Ferenčík - Ranné vstávanie

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 43x33 cm. Signováno vpravo dole Ferenčík. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

35190. Ranné vstávanie
Dražba ukončena:25.09.2019 21:28:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:7 000 Kč