Josef Hapka - Soubor 46- ti krajinomaleb a genrových motivů

Různé techniky, maximální rozměr: 55x42 cm, některé signovány, volné listy.7

1912, Podolí u Valašského Měziříčí - 1987, Valašské Meziříčí

Pozn.: Některé poškozeny.

5021. Soubor 46- ti krajinomaleb a genrových motivů
Dražba ukončena:22.06.2016 19:25:30
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:29 000 Kč