Josef Hapka - Cesta alejí

Olejová tempera. 50x70 cm. Signováno vpravo dole Jos.Hapka. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912-1987

303386. Cesta alejí
Dražba ukončena:27.01.2020 20:47:37
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 600 Kč