Josef Hapka - Husova ulice v zimě

Kvaš, 50x66 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912-1987

35394. Husova ulice v zimě
Dražba ukončena:26.09.2019 21:27:37
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 000 Kč