Josef Hurt - Pražské panorama

Olej na plátně, 47x68 cm, signováno vlevo dole Hurt, rám.

1881, Olešnice u Jihlavy - 1945, Terezínská pevnost
Žák prof. St. Suchardy na UMPRUM v Praze. Věnoval se divadlu, jak v Českých Budějovicích, tak Bratislavě. Maluje krajinomalby, architektury a pohledy na starobylá česká a slovenská města.

Pozn.: Rám poškozen.

3247. Pražské panorama
Dražba ukončena:25.11.2015 22:02:48
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 800 Kč