Josef Hurt - Pražské panorama

Olej na plátně, 47x68 cm, signováno vlevo dole Hurt, rám.

1881, Olešnice u Jihlavy - 1945, Terezínská pevnost
Žák prof. St. Suchardy na UMPRUM v Praze. Věnoval se divadlu, jak v Českých Budějovicích, tak Bratislavě. Maluje krajinomalby, architektury a pohledy na starobylá česká a slovenská města.

Pozn.: Rám poškozen.

3922. Pražské panorama
Dražba ukončena:28.01.2016 21:31:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:3 000 Kč