Josef Hurt - Vesnice s rybníkem pod černým lesem

Olej na překližce, 30x40 cm, rám, signováno vpravo dole.

797. Vesnice s rybníkem pod černým lesem
Dražba ukončena:27.11.2013 22:26:10
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:2 600 Kč