Josef Hurt - České Budějovice - Masné krámy

Olej na kartonu, 44x61 cm. Signováno vlevo dole Hurt Jos. 1920. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1881 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

67132. České Budějovice - Masné krámy
Dražba ukončena:27.10.2021 20:47:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč