Josef Hurt - Chaloupka pod sněhem

Olej na kartonu, 43x58 cm, signováno vlevo dole J. Hurt, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

12102. Chaloupka pod sněhem
Dražba ukončena:29.06.2017 21:55:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč