Josef Hurt

307706. Lesní potok

popis: Pastel, 30x37 cm. Signováno vpravo dole Hurt. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

dražba ukončena: 28.02.2021 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč