Josef Hurt - Příboj

Olej na kartonu, 27x41 cm. Signováno vlevo dole J. Hurt 1923. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

308446. Příboj
Dražba ukončena:25.04.2021 20:03:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč