Josef Hurt - Údolí Vydra

Olej na překližce, 49x60 cm. Signováno vlevo dole Hurt. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1881 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

27436. Údolí Vydra
Dražba ukončena:31.01.2019 21:06:40
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 300 Kč