Josef Hurt - Žně

Olej na kartonu, 36x46 cm. Signováno vpravo dole Hurt. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

20413. Žně
Dražba ukončena:31.05.2018 18:19:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 700 Kč