Lept, 13x8 cm. Signováno vpravo dole Istler. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1919 - 2000
Narozen v Praze. Žák Waltra Höfnera. Věnoval se malbě i grafice. Tvořil v duchu surrealismu.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč