Josef Istler - Modrá kompozice

Lept, 13x8 cm. Signováno vpravo dole Istler. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 2000
Narozen v Praze. Žák Waltra Höfnera. Věnoval se malbě i grafice. Tvořil v duchu surrealismu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč

Josef Istler
28270. Modrá kompozice
Dražba ukončena:13.03.2019 20:40:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč