Josef Jungwirth - Bohaté květy

Olej na dřevě, 40x27 cm. Signováno vlevo nahoře Jungwirth 08. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1869 – 1950
Rakouský malíř.

81012. Bohaté květy
Dražba ukončena:10.07.2022 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč