Josef Kadeřábek - Na břehu řeky

Olej na kartonu, 31x39 cm, signováno vlevo dole Kadeřábek, rám.

1915, Lahovice - 2002

5356. Na břehu řeky
Dražba ukončena:28.09.2016 20:47:35
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 000 Kč