Josef Kadeřábek - Pod jezem

Olej na plátně, 47x63 cm, signováno vpravo dole Kadeřábek 42, rám.

1915, Lahovice - 2002

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

3353. Pod jezem
Dražba ukončena:26.11.2015 20:43:16
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč