Josef Kadeřábek - Pražské panorama

Olej na kartonu, 35x49 cm, signováno vpravo dole Kadeřábek, rám.

1915, Lahovice - 2002

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4520. Pražské panorama
Dražba ukončena:25.05.2016 18:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč