Josef Kadeřábek - Zátiší s broskvemi

Olej na kartonu, 29x32 cm, signováno vpravo dole J. Kadeřábek, rám.

1915, Lahovice - 2002

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

2177. Zátiší s broskvemi
Dražba ukončena:26.03.2015 22:44:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč