Josef Kadeřábek - Zátiší s melounem

Olej na kartonu, 25x29 cm, signováno vlevo dole J. Kadeřábek, rám.

1915, Lahovice - 2002

1870. Zátiší s melounem
Dražba ukončena:28.01.2015 21:02:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč