Josef Kadeřábek - Zátiší s rybou

Olej na kartonu, 22x35 cm, signováno vpravo dole J. Kadeřábek, rám.

1915, Lahovice - 2002

Pozn.: Rám přetřen. Současný majitel získal dílo přímo od autora.

2181. Zátiší s rybou
Dražba ukončena:26.03.2015 22:55:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč