Josef Kadeřábek - Soubor 4 prací

Olejomalby, signovány Kadeřábek, rámovány.

Pozn.: Rámy poškozeny.

o autorovi: 1915 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

12045. Soubor 4 prací
Dražba ukončena:29.06.2017 20:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč