Josef Kadeřábek - Ze Sedlčanska

Olej na plátně, 38x61 cm. Signováno vpravo dole J. Kadeřábek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1915 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

35270. Ze Sedlčanska
Dražba ukončena:26.09.2019 19:17:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 100 Kč