Josef Kitzler - Chalupy v zimní krajině

Olej na překližce, 40x48 cm. Signováno vpravo dole J. Kitzler. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

301946. Chalupy v zimní krajině
Dražba ukončena:05.11.2019 20:13:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 500 Kč