Josef Kitzler - Kytice ve váze

Olej na plátně. 70x65 cm. Signováno vpravo dole Josef Kitzler. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

41147. Kytice ve váze
Dražba ukončena:27.02.2020 21:49:16
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč limit (27.02.2020 21:44:16) 2940
800 Kč 01.02.2020 18:38:14 2545