Josef Kitzler - Motiv z Afriky

Olej na překližce, 56x48 cm. Signováno vlevo dole J. Kitzler. Rámováno.

o autorovi: 1891 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

67292. Motiv z Afriky
Dražba ukončena:28.10.2021 20:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč