Josef Kitzler - Přístav

Olej na kartonu, 45x37 cm, signováno vpravo dole Kitzler, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

15401. Přístav
Dražba ukončena:24.01.2018 19:51:27
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč