Josef Kitzler - V džungli

Olej na kartonu, 44x35 cm, signováno vpravo dole Kitzler, rám, zaskleno.

o autorovi: 1891 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

15402. V džungli
Dražba ukončena:24.01.2018 19:30:18
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 300 Kč