Josef Klípa

307354. Čertovka

popis: Olej na plátně, 55x65 cm. Signováno vpravo dole Jos. Klípa 1971. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 19.01.2021 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč