Josef Klípa - Čertovka

Olej na plátně, 55x65 cm. Signováno vpravo dole Jos. Klípa 1971. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Josef Klípa
307354. Čertovka
Dražba ukončena:19.01.2021 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč