Josef Křídlo - Malostranské střechy

Akvarel, 65x49 cm. Signováno vlevo dole Josef Křídlo. Rám, sklo.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30.000 Kč.

26340. Malostranské střechy
Dražba ukončena:16.01.2019 19:00:51
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč