Josef Křídlo - Ve vánici

Olej na karonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Křídlo. Rám, sklo.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30.000 Kč.

300033. Ve vánici
Dražba ukončena:11.08.2019 20:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč