Josef Kubizňák - Žena na kraji vsi

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole J. Kubižňák. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1909-1990

92798. Žena na kraji vsi
Dražba ukončena:02.04.2023 21:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč