Josef Liesler - Abstrakce

Litografie, 26x17 cm. Signováno vpravo dole tužkou Liesler 67. Rám, sklo.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

45959. Abstrakce
Dražba ukončena:10.06.2020 20:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč